Новини компанії

Андрій Вінаков: ТЦ «Барабашово» переживе цей непростий час і вистоїть

Новим генеральним директором ПрАТ "Концерн АВЕК і Ко" призначений Андрій Вінаков. Про першочергові завдання на новій посаді, плани та перспективи флагманського проекту Концерну - Торгового Центру "Барабашово" - в ексклюзивному інтерв'ю з новим керівником.

- Андрію Вікторовичу, ваше призначення стало несподіванкою для багатьох, чим воно викликане і які завдання поставили перед вами інвестори?

- У нас багато завдань, які концерн планує реалізувати найближчим часом, більш того, ми вже працюємо на середньострокову перспективу. Час не стоїть на місці, і ми не маємо права думати тільки про день сьогоднішній, ми як менеджери повинні дивитися далі, яким буде ТЦ через рік, два, п'ять ...

Моє призначення - це перегрупування всередині команди для найбільш швидкого і ефективного вирішення завдань, поставлених інвесторами перед компанією і її менеджерами. Відразу зазначу, що плани дуже амбіційні, тому і завдання непрості. Але ми вибудовуємо роботу виключно на командну взаємодію, в основі якого - довіру і взаєморозуміння. У нас немає "колишніх" і "справжніх", "вчорашніх" і "сьогоднішніх". У кожного з нас є своя ділянка роботи, який вимагає зусиль 24 години на добу.

- Що чекає підприємців, є плани, якими можете поділитися вже зараз?

- Ми працюємо адресно, по кожній групі, по кожному майданчику. Наша сила в даний момент виявляється в усвідомленні необхідності гнучкості і індивідуального підходу в роботі, тут не може бути навіть дискусії. Можна скільки завгодно говорити про необхідність діалогу, але це залишиться порожнім струсом повітря, якщо не бачити перед собою конкретну людину. Діалог повинен бути адресним і предметним, з урахуванням специфіки бізнесу підприємця, його конкретної ситуації в даний час.

- Ситуація в країні, економіці, зниження рівня доходів населення - все це впливає на купівельну спроможність. Як вдається ТЦ "Барабашово" встояти при таких негативних економічних тенденцій, та ще й зберігати статус одного з найбільших торгових центрів України і Східної Європи?

- Так, є загальні тенденції в купівельної спроможності, ситуації в торгівлі і т.д. Але ми працюємо в цьому напрямку, і у ТЦздесь є непогані перспективи. Ми прекрасно розуміємо і оцінюємо ризики, тому разом, об'єднавшись, ми готові пережити цей непростий час і вистояти.

Сьогодні ми пробуємо нові підходи, знаходимо ресурси, засоби, щоб залучити більше покупців. У нас сильна команда, а криза - це час, коли сильніший повинен ставати ще сильнішими. Для того, щоб відчувати впевненість в успішності такого масштабного проекту, як Торговий Центр «Барабашово», треба мати в арсеналі не тільки «красиві картинки» майбутнього, але і програму дій на кожен день. І у нас вона є, зміни будуть видні кожному підприємцю і покупцеві «тут і зараз».