Новини компанії

АВЕК. Нові горизонти для співпраці

23 березня 2011 року делегація Групи компаній АВЕК на чолі з Почесним Президентом Олександром Борисовичем Фельдманом і Головою Наглядової Ради Олексієм Михайловичем Чернишовым відвідала з робочим візитом Москву. 

У рамках програми візиту відбулася зустріч з Першим Заступником Мера Москви в Уряді Москви Володимиром Йосиповичем Ресіним. 

Були розглянуті і обговорені питання поліпшення якості й динаміки співпраці між бізнес-кругами України і Росії в області великих інвестиційних проектів в сегменті нерухомості торгових об'єктів. 

Сторони позитивно оцінили результати переговорів і прийняли рішення про продовження діалогу, зокрема по будівництву спільно з московськими організаціями торгових центрів і готелів. 

Довідка: Група Компаній АВЕК 


АВЕК працює на українському ринку з 1994 року. АВЕК є провідним учасником ринку комерційної нерухомості і входить в "клуб" найвагоміших інвесторів і девелоперів країни. Основні напрями діяльності: інвестиції у будівництво об'єктів комерційної нерухомості, девелопмент, управління нерухомістю, фінансовий і медіа сектор.