Новини компанії

Олександр Фельдман націлений на розвиток економічних взаємин України з КНР

Сьогодні почався діловий візит відомого українського політика, депутата Верховної Ради України Олександра Фельдмана в Китайську Народну Республіку.  

Метою візиту є розвиток двосторонніх зв'язків між країнами у сфері економіки.

Підписавши в червні 2011 року декларацію про встановлення і розвиток стосунків стратегічного партнерства між Україною і Китаєм, Президенти двох країн створили необхідні передумови для активізації взаємин на всіх рівнях.

«Президент і Уряд України працюють над залученням інвестицій з Китаю для реалізації інфраструктурних проектів в Україні, – відзначає Олександр Фельдман. – Знаходячись з візитом в КНР, я постараюся скористатися запланованими зустрічами з керівництвом Народного Муніципального Конгресу Шанхаю і «Китайського комітету сприяння розвитку міжнародної торгівлі» (ССРIТ) для найкращої презентації інвестиційних можливостей України. Також запланований мій виступ з доповіддю на бізнесі-семінарі «Інвестиції до України» в Шанхаї і «Інвестиційній бізнес-конференції» в місті Іу (крупному торгівельному центрі Китаю). Таким подіям традиційно приділяють серйозну увагу державні керівники і бізнесмени Китаю.

Своїми доповідями на цих показних форумах я сподіваюся привернути увагу китайських колег до унікальних можливостей української економіки для інвестицій.  

Будучи активним прибічником розвитку в Україні інфраструктури і підприємництва, я маю намір переконати китайських інвесторів у величезному і доки недооціненому потенціалі ділової співпраці між нашими країнами».