RU  EN 

UA

Platinum Plaza
Platinum Plaza
Детальніше

НовиниНовини

Головна > Новини

Новини

Дорогі друзі! Шановні харків'яни!

27.12.2016

Дорогі друзі! Шановні харків'яни!

Напередодні Нового року ми традиційно підбиваємо підсумки року, що минає. 2016 рік був нелегким, iз великою кількістю проблем і потрясінь. Але були в ньому і світлі сторінки. Головне — це мир і стабільність в нашому місті, в нашому краї. Напевно, ніщо ми не цінуємо сьогодні так високо, як мирне небо над головою, здоров'я і безпеку наших близьких.
Новий рік та Різдво Христове — особливі свята, які пов'язані з надією, вірою і любов'ю. Надія на краще, віра в перемогу добра і правди, любов до рідних людей і рідного краю — це те, що об'єднує всіх нас, робить нас сильнішими і мудрішими. Детальніше...

Галерея «АВЕК» презентує «ЗИМАrt»

22.12.2016

Галерея «АВЕК» презентує «ЗИМАrt»

Художня виставка «ЗИМАrt» відкриється 23 грудня о 18.00 в Галереї «АВЕК» (вул. Сумська, 70). На ній будуть представлені роботи відомих харківських авторів, присвячені чарівному часу зимових свят і пов'язаними з ним персонажами. В експозиції можна побачити твори Олександра Вінника, Дмитра Вінтаєва, Наталії Вінтаєвої, Вадима Гутникова, Ірини Калюжної, Тетяни Коваленко, Сергія Коморного, Олега Омельченка, Тетяни Плиски, Віктора Погорєлова, Ірини Погорєлової, Михайла Попова.
Детальніше...

У Галереї «АВЕК» відкрилася виставка «Попіл Дробицького Яру»

14.12.2016

У Галереї «АВЕК» відкрилася виставка «Попіл Дробицького Яру»

Виставка «Попіл Дробицького Яру», присвячена траурній даті — 75-річчю масового вбивства харківських євреїв у Дробицькому Яру — відкрилася 13 грудня в Галереї «АВЕК». На ній представлено близько 50 експонатів, що мають безпосереднє відношення до жертв Голокосту в Харкові. Детальніше...

ПАТ «КОНЦЕРН АВЕК ТА КО» УВІЙШОВ ДО ТРІЙКИ ЛІДЕРІВ ЗА ВНЕСКОМ ДО МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ

19.05.2016

ПАТ «КОНЦЕРН АВЕК ТА КО» УВІЙШОВ ДО ТРІЙКИ ЛІДЕРІВ ЗА ВНЕСКОМ ДО МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ

ПАТ «Концерн АВЕК та КО» увійшов до трійки лідерів за внеском до місцевого бюджету за січень-квітень 2016 року. Про це повідомила начальник Спецiалiзованоi ДПI по роботi з крупними платниками податкiв Галина Феденко. За її словами, до місцевого бюджету надійшло 245 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, 61 млн. грн. земельного податку, 35 млн. грн. податку на прибуток (в частині, яка сплачується до місцевого бюджету). Сплачена сума на 8% (або на 25 млн. грн.) більше аналогічного періоду 2015 р.

Детальніше...


Попередня сторінка 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11 Наступна сторінка