RU  EN 

UA

Platinum Plaza
Platinum Plaza
Детальніше

НовиниНовини

Головна > Новини > Публікації в ЗМІ

Фельдман обіцяє привести ізраїльський бізнес у Харків

Підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем, про що домовилися лідери двох країн, позитивно вплине на інвестиційний і бізнес-клімат Харківщини. Про це заявив народний депутат України Олександр Фельдман, який супроводжував Президента України Петра Порошенка у робочій поїздці в Ізраїль 22-23 грудня.
«Зона вільної торгівлі з Ізраїлем відкриває додаткові можливості для Харкова. В умовах санкційної політики Росії Харків як прикордонне місто страждає в першу чергу економічно. Відкриття додаткових можливостей у вигляді співпраці з ізраїльським бізнесом компенсує втрати, які несе місцева економіка сьогодні», - зазначив депутат. «Харків і Харківська область - особливий регіон з багатосегментною економікою. Для нашого краю цікавим буде співробітництво з Ізраїлем як у торговельній, аграрній, будівельній, транспортній сферах, так і в сфері високих технологій», - зазначає Фельдман.
За його словами, головна мета поїздки української делегації і його особисто - залучити ізраїльські інвестиції і привести ізраїльський бізнес в Україну і Харків зокрема. «Про перспективи економічного співробітництва між країнами йшлося під час

Назад до списку
Про компанію  |  Сфери бізнесу  |  Новини  |  Контакти