RU  EN 

UA

ТЦ «Барабашово»
ТЦ «Барабашово»
Детальніше

НовиниНовини

Головна > Новини

У Галереї «АВЕК» відкрилася виставка «Ми і наше»

У Галереї «АВЕК» відкрилася виставка «Ми і наше» Виставка робіт відомих харківських майстрів образотворчого мистецтва Олени Лісничої та Лариси Антонової відкрилася в Галереї «АВЕК» (вул. Сумська, 70) 3 березня . Автори назвали свій творчий проект «Ми і наше», щоб підкреслити духовну близькість світовідчуття, втіленого в картини і скульптури, які створювалися з початку 90-х років минулого століття і до сьогодні. Всього в експозиції близько ста робіт — живопис і кераміка.
«Ми вперше вирішили зібрати в одному виставковому залі твори цих двох талановитих авторів, що належать до різних періодів їх творчості. Їх об’єднує дуже особисте і в той же час зрозуміле кожному сприйняття навколишньої реальності. Це зовні, здавалося б, трохи по-дитячому наївний і в той же час глибоко філософський погляд на світ, — розповіла директор Галереї «АВЕК» Олена Позднякова. — Образи, створені Оленою Лісничою, вже стали хрестоматійними і відображають тривожний, суперечливий, часом фантасмагоричний дух нашої епохи. У скульптурних композиціях Лариси Антонової — майстра сюжетної кераміки — перетинаються міфологічні та фольклорні мотиви різних епох і культур, привносячи новий сенс у звичні речі. Зібрані разом, роботи цих двох чарівниць дарують нам, глядачам, відчуття казки і справжній весняний настрій».
Виставка «Ми і наше» в Галереї «АВЕК» буде працювати до кінця березня щодня з 10.00 до 20.00 без перерв і вихідних. Вхід вільний!Назад до списку
Про компанію  |  Сфери бізнесу  |  Новини  |  Контакти