RU  EN 

UA

Feldman Ecopark
Feldman Ecopark
Детальніше

НовиниНовини

Головна > Новини

Дорогі жінки! З 8 березня!

Дорогі жінки! З 8 березня! Щиро вітаємо вас iз чудовим святом — Міжнародним жіночим днем 8 Березня. Це свято особливе для кожного справжнього чоловіка, який не може не схилятися перед Жінкою. Недарма кажуть, що в житті чоловіка є три головні жінки: та, яка його народила, тa, яка йому народила, і та, яка у нього народилася. Дорогі матері, дружини, доньки, будьте здорові і щасливі. Нехай Господь оберігає вас від усіх негараздів. Ми любимо вас, пишаємося вами і дякуємо за все, що ви зробили і робите для нас. Спасибі вам і низький уклін.
Хто б що не говорив сьогодні про те, що 8 березня має перестати бути червоним днем календаря, цей день завжди буде символом поваги і любові до жінки. Усіляка боротьба з 8-им Березня — дивна ініціатива і абсолютно безперспективна.
Природно, що не один день на рік, а кожен день повинен бути освітлений іменем Жінки. Кожен день, дорогі, ви повинні отримувати нашу підтримку і відчувати нашу любов. Все, що чоловікам вдається зробити в житті, чого досягти, стає можливим завдяки вашій підтримці та вірі, вашій турботі та вашій критиці, яка дозволяє уникнути багатьох помилок і проблем.
Краще поета, мабуть, і не знайти звернення до вас: «ВАША ВЕЛИЧНОСТЕ,
ЖІНКА»!
Міцного здоров'я вам і вашим близьким, усім, хто вам дорогий! Тепла домашнього вогнища, нехай у кожному домі панує любов і взаєморозуміння. Мирного неба над головою! Щастя і процвітання!

Iз повагою,
народний депутат України
Олександр Фельдман.

Назад до списку
Про компанію  |  Сфери бізнесу  |  Новини  |  Контакти