RU  EN 

UA

ТЦ «Барабашово»
ТЦ «Барабашово»
Детальніше

НовиниНовини

Головна > Новини > Новини

«СКРИПАЛЬ НА ДАХУ» ЗМІНИВ ПРОПИСКУ

«СКРИПАЛЬ НА ДАХУ» ЗМІНИВ ПРОПИСКУ Скульптурно-художня композиція «Скрипаля на даху» 07 березня встановлена на будівлі ОРЦ «PlatinumPlaza» (вул. Сумська, 72). У ПАТ «Концерн АВЕК і Ко» повідомили, що «Скрипаль на даху» після трьох з половиною місяців реставраційних робіт зайняв гідне місце на центральній вулиці міста.
«Ми фактично дали «Скрипалю» нове життя. Композиція відреставрована і зможе тішити харків'ян і гостей нашого міста ще багато років. «Скрипаль», як і раніше, буде символом творчого потенціалу міста», - прокоментував встановлення скульптурно-художньої композиції «Скрипаль на даху» голова правління ПАТ «Концерн АВЕК і Ко» Андрій Колос. «Нагадаю, що історія появи «Скрипаля» пов'язана з чудовим проектом Міжнародного благодійного фонду Олександра Фельдмана «Народне визнання», цей проект - подяка всім харків'янам, нашим землякам, які присвятили своє життя і талант служінню рідному місту. Усі лауреати премії «Народне визнання», серед яких відомі музиканти, актори, письменники, відзначали, що «Скрипаль» - одна з найдорожчих нагород для них, тому що немає нічого важливішого і приємнішого за визнання земляків. Символічно, що «Скрипаль» знову встановлений на початку весни. Харків прекрасний в цей час. Ми всі пов'язуємо з приходом весни надії на нові звершення, навесні у нас особливий настрій, коли хочеться творити, створювати і звершувати. Наші погляди частіше спрямовані вгору, звідки на нас дивиться «Скрипаль», граючи свою вічну мелодію добра і любові», - сказав Андрій Колос.

Довідка
"Скрипаль на даху" - бронзова скульптура скрипаля в Харкові, присвячена творчому потенціалу міста. Відкрита 18 квітня 2003 року. Це робота скульптора Сейфаддіна Гурбанова. За незалежними опитуваннями харків'ян, ця композиція входить в топ-5 найпопулярніших пам'яток міста.
Нагадаємо 18 листопада «Скрипаль на даху» був демонтований з будівлі на пл.Конституції, 18/2. Причиною демонтажу стали плани нового власника реконструювати будівлю. ПАТ «Концерн АВЕК і Ко» з метою збереження знакової для Харкова композиції прийняв рішення реставрувати «Скрипаля» і розмістити його на новому місці.Назад до списку
Про компанію  |  Сфери бізнесу  |  Новини  |  Контакти