RU  EN 

UA

Галерея «АВЕК»
Галерея «АВЕК»
Детальніше

НовиниНовини

Головна > Новини > Новини

ПІДПРИЄМЦІ ТА ВІДВІДУВАЧІ БАРАБАШОВО ЗМОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ПАРКУВАТИ СВОЇ АВТОМОБІЛІ

ПІДПРИЄМЦІ ТА ВІДВІДУВАЧІ БАРАБАШОВО ЗМОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ПАРКУВАТИ СВОЇ АВТОМОБІЛІ Адміністрація торговельного центру «Барабашово» 6 квітня ввела в дію пункт програми «Барабашово. Перезавантаження», згідно з яким підприємці та відвідувачі торговельного центру зможуть безкоштовно паркувати свої автівки. Про це повідомила прес-служба торговельного центру.
«Починаючи з 11.00 годин сьогоднішнього дня підприємці та гості нашого торгового центру можуть паркувати свої автомобілі безкоштовно. Дане нововведення спрямоване, в першу чергу, на збільшення потоків покупців, стимулювання зростання обсягів продажу, середнього чека і, як наслідок, створення нових робочих місць. За попередніми підрахунками, рішення про надання безкоштовних місць для паркування автомобілів збільшить потік покупців на 8-12%», - розповіли в прес-службі торговельного центру.
Програма «Барабашово. Перезавантаження» розпочала дію з 01 січня 2017 року. В рамках реалізації цієї програми вже працює система надання знижок підприємцям торговельного  центру, розпочаті масштабні ремонтно-відновлювальні роботи на території. Саме проведення ремонтних робіт із відновлення дорожнього покриття (попередній етап програми) технічно дозволило оголосити про наступний етап програми – надання можливості безкоштовного паркування.
Надання можливості безоплатного паркування – це цілий комплекс заходів щодо підвищення привабливості торговельного центру. Також направлені відповідні листи до служби правопорядку про забезпечення громадського порядку на майданчиках у нічний час.
Програма «Барабашово. Перезавантаження» в подальшому передбачає ще ряд важливих рішень, які будуть сприяти збільшенню обсягів продажів і підвищення привабливості «Барабашово» як для підприємців, так і для покупців.

Прес-служба ТЦ «Барабашово»
тел. (050) 220-89-96


Назад до списку
Про компанію  |  Сфери бізнесу  |  Новини  |  Контакти