RU  EN 

UA

Feldman Ecopark
Feldman Ecopark
Детальніше

НовиниНовини

Головна > Новини > Новини

ЗРОСТАННЯ ПОТОКУ АВТОТРАНСПОРТУ НА «БАРАБАШОВО» ЗА МІСЯЦЬ ПЕРЕВИЩИЛО 12%

ЗРОСТАННЯ ПОТОКУ АВТОТРАНСПОРТУ НА «БАРАБАШОВО» ЗА МІСЯЦЬ ПЕРЕВИЩИЛО 12% Зростання потоку автотранспорту оптових покупців торговельного центру «Барабашово» в квітні склало 12,3%. Таким чином, плановий показник збільшення потоку автотранспорту покупців у рамках програми «Барабашово. Перезавантаження» досягнуто. Про це 4 травня повідомила прес-служба торговельного центру.
За оцінками маркетингових служб «Барабашово», товарообіг роздрібної та оптової торгівлі у першому кварталі 2017 року в порівнянних цінах збільшився на 5,3% і 5,8% відповідно. Досягнутий i показник зi збільшення суми середнього чека (11,2%). Саме збільшення потоку автотранспорту дозволило забезпечити таку позитивну динаміку.
В адміністрації торговельного центру прогнозують, що показник зростання оптових продажів у 7-9%, закладений у програму «Барабашово. Перезавантаження», буде досягнутий вже в серпні-вересні 2017 року (а не до кінця року, як передбачалося раніше).
- Сьогодні склалися унікальні умови, що дозволяють «Барабашово» бути лідером за обсягами і динамікою продажів. Значну роль у цьому зіграла суттєва лібералізація позиції торговельного центру по відношенню до покупця і підприємця. У непростих економічних умовах нам вдається знаходити нові ефективні рішення. Одним iз таких рішень стала реалізація програми «Барабашово. Перезавантаження», - прокоментували динаміку зростання в прес-службі торговельного центру.

Довідка
За даними Державної служби статистики України, товарообіг роздрібної торгівлі в Україні в першому кварталі 2017 року у порівнянних цінах збільшився на 3,1 % порівняно з аналогічним періодом минулого 2016 року.

Назад до списку
Про компанію  |  Сфери бізнесу  |  Новини  |  Контакти