RU  EN 

UA

Портал «Капитал. Время»
Портал «Капитал. Время»
Детальніше

НовиниНовини

Головна > Новини

У Фельдман Екопарк пройде Арт-Пікнік Слави Фролової

У Фельдман Екопарк пройде Арт-Пікнік Слави Фролової Арт-подія, що стала культовим у соціально-культурному житті Києва, тепер проходитиме у Харкові.

Вже цього літа, всіх харків'ян і гостей міста в Фельдман Екопарк чекає новий приголомшливий івент - Арт-Пікнік відомої телеведучої Слави Фролової. Приєднатися до нього може кожен бажаючий, при цьому не тільки як глядач, а й як співорганізатор заходу: до участі за напрямками запрошуються волонтери.
Стартує Арт-Пікнік у Фельдман Екопарк 5-6 серпня і триватиме близько двох місяців. Про те, що соціальний парк культури, мистецтв і здорового способу життя пройде в Першій Столиці стало відомо з офіційної сторінки Слави Фролової у соціальній мережі:
«У цьому році наш Арт-Пікнік - соціальний парк культури, мистецтв і здорового способу життя - пройде в Харкові. Не так давно я побувала в цьому прекрасному місті. Найбільше моє здивування і захоплення з соціальної роботи викликав Фельдман Екопарк », - написала вона.
Попередньо планується проведення івентів відразу по десяти напрямках: «Мистецтво і культура», «Спорт» ( «Душа і тіло»), «Література», «Музика», «Кіно», «Театр», «Діти», «Добрі справи» , «Діти», «Фестивалі і ярмарки» і «Зустрічі з цікавими людьми».
Відзначимо, що Арт-Пікнік - щорічний вуличний культурно-соціальний фестиваль, спрямований на розвиток і популяризацію сучасної української культури і мистецтва. Вперше він відбувся у 2013 році. В рамках проекту проходять сотні безкоштовних майстер-класів, виставок, концертів, кінопоказів, театральних вистав, спортивних занять, психологічних тренінгів і семінарів, заходів для дітей.
«Арт-Пікнік Слави Фролової об'єднує однодумців, всіх, хто не стоїть на місці і хоче допомогти в цьому іншим. Все це прямо перегукується з тим, що ми робимо в Фельдман Екопарк - святами, конкурсами, фестивалями та майстер-класами, які постійно проводяться на його території, нашим культурним проектом Feldman Art Park, спортивними змаганнями в рамках «Турніру 1000 команд», і, що важливо, з нашим уявленням про соціально-відповідальний проект - місці, де одні люди абсолютно безкоштовно допомагають іншим », - відзначили в Фельдман Екопарк.


Назад до списку
Про компанію  |  Сфери бізнесу  |  Новини  |  Контакти