RU  EN 

UA

Feldman Ecopark
Feldman Ecopark
Детальніше

НовиниНовини

Головна > Новини

В Галереї «АВЕК» презентують «морську» виставку

В Галереї «АВЕК» презентують «морську» виставку Виставка «Дві сестри - два моря» відкриється в Галереї «АВЕК» (вул. Сумська, 70) 6 липня у 17.00. На ній будуть представлені живопис  талановитих українських художниць Валентини і Ольги Самойлик.

«Ми народилися на березі Чорного моря в місті Ялта. Наше дитинство пройшло в оточенні мальовничих садів, каскадів Кримських гір, лавандових долин і  полів троянд, серед ароматів Нікітського ботанічному саду. Тут сформувалися наші творчі смаки і світовідчуття. Коли в твоїй душі багато сонця, неба і моря - бачиш світ навколо себе зовсім по-іншому. І тоді гріх не перенести цю красу на полотно, не поділитися з глядачем почуттями і вібраціями власного серця, - розповідають про свою творчість сестри Самойлик. - Навесні цього року ми взяли участь в пленері на острові Тасос в Егейському морі. Там ми відкрили для себе Грецію - її оливові гаї, мармурові пляжі, тисячолітню історію. І зрозуміли, що Крим і Еллада  - як брат і сестра, а між Чорним і Егейським морями немає меж і перешкод. Про це відкриття ми і хочемо повідомити людям своєю виставкою ».

За словами мистецтвознавців, художній почерк сестер різний, але їх твори, що відображають індивідуальний життєвий досвід, гармонійно доповнюють один одного в єдиному експозиційному просторі.

Валентина Самойлик народилася в 1981 р, Ольга Самойлик - в 1985 р Обидві закінчили Кримське художнє училище ім. Н.Самокіша. З 2012 р - члени Національної спілки художників України. Валентина в 2007 закінчила Харківську державну академію дизайну і мистецтв, відділення «Монументальний живопис», живе і працює
в м. Харків. Ольга - студентка історичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, живе і працює в м.Київ.

Емоції двох сестер - Валентини та Ольги Самойлик, і енергію двох морів - Чорного і Егейського зможуть відчути жителі і гості Харкова в Галереї «АВЕК» з 6 липня по 1 серпня. Виставка «Дві сестри - два моря» працюватиме щодня з 10.00 до 22.00 без перерв і вихідних. Вхід вільний!


Назад до списку
Про компанію  |  Сфери бізнесу  |  Новини  |  Контакти